Növénytermesztési adminisztrátor pozícióban álláslehetőség Pakson, több feladatos munkavégzés

CERES HOLDING Zrt.
Gerjen, Paks, Szekszárd
Bruttó 400 000 Ft - 450 000 Ft / Hónap
2024. 05. 13.

A Ceres Holding Zrt. csoportjához tartozó Gerjeni Agrár Zrt. munkatársat keres Növénytermesztési adminisztrátori pozícióba.

Feladatok

  • növénytermesztési adminisztrációs vezető napi munkájának támogatása
  • részvétel a napi jelentők elkészítésében
  • anyagfelhasználás nyilvántartása, vezetése
  • munkalapok rögzítése
  • telepvezető munkájának támogatása

Elvárások

  • Számítástechnikai ismeretek: Microsoft Office magas szintű ismerete, precíz munkavégzés, adatrögzítés különböző informatikai felületeken, rendszerekben
  • Több feladatos munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Precizitás, pontosság, önállóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Összefüggésekben gondolkodás
  • Mezőgazdaság területén eltöltött min. 1 év tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Középfokú végzettség

Előnyök

  • Gazdaság irányító és nyilvántartó szoftverek ismerete (Agroorg)
  • Mezőgazdasági kötődés
  • Elhivatott munkavégzés

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál
  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés, mobiltelefon, laptop

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!