Felszolgáló állás a paksi Halászcsárdában, versenyképes bérezés

A Paksi Halászcsárda keres fiatalos csapatába szakképzett felszolgáló kollégát.

Nálunk a helyed, ha szeretnél egy jó hírű étteremben, családias környezetben és remek hangulatban dolgozni.

Amit kínálunk: bejelentett, teljes munkaidős állás, versenyképes bérezés, személyzeti étkezés, szakmai fejlődési lehetőség.

Mit várunk tőled? Elsősorban a szakma és a vendégek szeretetét. Ezentúl lendületes, tettrekész és talpraesett hozzáállást.

Több éves gyakorlattal, esetleg nyelvtudással rendelkezel? Jelentkezz!

Jelentkezésed várjuk a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Vendégek fogadása örömmel
  • Kínálat ismerete, ismertetése és ajánlása
  • Rendelés felvétel, szervírozás
  • Együttműködés a konyhával
  • Munkaterület rendben és tisztán tartása
  • Terítés, asztalok leszedése
  • Pénztárgép kezelése

Elvárások

  • Szakképesítés
  • Lendületes, tettrekész, talpraesett személyiség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Vendégek tisztelete

Előnyök

  • Több éves tapasztalat
  • Nyelvtudás (angol/német/orosz)

Amit kínálunk

  • Bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Versenyképes bér
  • Személyzeti étkezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott