Raktáros állás Paks

PannonWatt Zrt.
Paks
Bruttó 6 000 000 Ft - 8 000 000 Ft / Év
2023. 08. 15.

Magyar tulajdonú társaságunk az E.ON stratégiai partnereként a széles körben kínál versenyképes, innovatív megoldásokat a napenergia, az energiaoptimalizálás, illetve az energetikai rendszerek korszerűsítésének területein.

Feladatok

  • Beérkező anyagok, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása
  • Be- és kitárolás, csomagolás, komissiózás utasítások alapján
  • Kézi és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Igényelt anyagok kiadása a megfelelő jogosultság ellenőrzése után
  • Számítógépes raktári nyilvántartó rendszer folyamatos és naprakész vezetése, készletpontosság ellenőrzése.
  • Közreműködés a leltárak során
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Csapatban való együttműködés

Előnyök

  • Új hatósági targonca vezetői képesítés, gyakorlat (NKH)
  • Egyéb emelőgép, földmunkagép kezelői képesítés, gyakorlat
  • Raktárkezelő szoftverek ismerete (pl. Kulcs-Szoft)

Amit kínálunk

  • Juttatási csomag biztosítása (telefon, notebook)
  • Napközbeni ügyintézéshez kulcsos gépkocsihasználat
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Paksi munkaterületen munkavégzés
  • Rugalmas munkarend

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja, magyar nyelvű, FÉNYKÉPES önéletrajzát

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!