Állatorvosi asszisztens kollégát keresünk hosszú távra Pakson

KirályVet Med Kft.
Paks
2021. 06. 14.

Kisállatorvosi rendelőnk munkatársat keres asszisztens munkakörben hosszú távra.

Ha középfokú a végzettséged, Pakson vagy közeli környékén laksz.

Szereted az állatokat és tudsz velük bánni, továbbá szeretnél egy jó csapat tagjaként dolgozni várjuk fényképes önéletrajzodat az oldalon keresztül.

Üdvözlettel A Kisállatrendelő Csapata

Feladatok

  • Általános asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások

  • akinél elsődleges az állatok szeretete, tisztelete
  • aki szeretne folyamatosan fejlődni és tanulni, bővíteni tudását
  • aki a gazdikkal tisztelettel, barátságosan és jól kommunikál
  • aki igényes, pontos és lelkiismeretes
  • aki szeret családias, barátságos jó környezetben dolgozni
  • aki munkájával támogatná rendelőnk jó hírnevét
  • aki terhelhető
  • akiben van szakmai alázat
  • aki alkalmazkodó, együttműködő, csapatjátékos

Előnyök

  • Német, angol vagy orosz nyelvismeret
  • Egészségügyi végzettség
  • Munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • jól felszerelt korszerű rendelő, modern berendezések, folyamatos innováció
  • szakmai fejlődés támogatása
  • bejelentett munkaviszony, korrekt bérezés
  • jó, családias munkahelyi légkör
  • képzett gyakorlott asszisztencia
  • hosszú távú lehetőség
  • biztosítjuk a betanulási lehetőséget

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német
  • Orosz

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!