Adminisztráció, irodai munka

Személyi asszisztens (műszaki) állás Pakson

Munkavégzés helye: Paks
2020. 08. 26. 09:34

Fémszerkezetgyártó cég keres személyi titkár munkakörbe munkatársat az ügyvezetés munkájának támogatására.

Feladatok:

  •  szervezeti egység vezetőjének munkájához dokumentációs tevékenység végzése i
  • a vezető munkájához személyi támogatást ad
  • a vezető közvetlen munkáját segítő írásbeli dokumentumok előállítása, szerkesztése sokszorosítása
  • írásbeli kapcsolattartást szolgáló levelek, egyéb belső szervezeti iratok előkészítése (pl. beszámolók, jegyzőkönyvek, előterjesztések, megállapodások, jelentések stb.) megszerkesztése
  • iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása
  • határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása a vezető tevékenységéhez kapcsolódóan
  • beszerzések, pályázati anyagok előkészítése
  • egyéb, a vezetői munkához szükséges asszisztensi, személyi titkári feladatok elvégzése
  • beszámolás a vezetőnek

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • proaktivitás

Előnyök:

  • orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • utazási költségtérítés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése