Egyéb munkalehetőségek

Shopeladó álláslehetőség paksi OMV töltőállomáson

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Paks
2020. 05. 07. 13:25

Paksi OMV töltőállomás női és férfi munkavállalókat keres shopeladó munkakörbe.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Vásárlóink kedves, barátságos kiszolglása.

Elvárások:

  • megbízhatóság
  • rugalmasság
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Európa meghatározó olajvállalatánál dolgozni
  • kultúrált, tiszta munkahelyen
  • megbízható háttérrel
  • korrekt bejelentés, fizeté
  • rugalmas munkavégzés.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése