Pénzügyi tanácsadó - pénzügyi vezető állás Paks és környékén

Pólai Donát Egyéni vállalkozó
Paks
Bruttó 150 000 Ft - 500 000 Ft / hónap
2019. 09. 26.

Ha szeretnél egy munkát, illetve egy hivatást, amit mellékállásban nappali tagozatos hallgatói jogviszony, vagy meglévő 8 órás főállás mellett tudsz végezni jó helyen keresgélsz...

Professzionális német cég paksi iroda nyitás miatt keres másodállásban 18-35 év közötti céltudatos fiatalokat.

Rólunk pár szóban:

Cégünk ügyfeleink pénzügyi helyzetét elemzi, illetve egész életre szóló pénzügyi tervezést készít. Fő célunk, hogy ügyfeleink anyagi helyzetét jobbá és átláthatóbbá tegyük. Amennyiben nincs pénzügyi előképzettséged, nem kell megijedni (ez nekünk néha előny) minden képzést mi vállalunk, illetve biztosítunk.

Mindemellett paksi, illetve szekszárdi irodánk vezetői pozíciójára keresünk hosszú távra agilis, céltudatos jelöltet. A Fiókvezető feladatai közé tartozik többek között állásinterjúk lebonyolítása, munkatársak betanítása, szakmai továbbképzése, valamint a munkatársak koordinálása, feladatok kiosztása. Ehhez megfelelő szakmai tapasztalattal vagy kitartással és szorgalommal várjuk jelentkezésedet. Cégünk a díjmentes 6 havi betanítást (ezalatt az idő alatt már elkezdődik a fizetett munkavégzés) követően egy 3 hónapos menedzserképzésen adja át mindazt a szükséges tudást, mely a vezetői pozícióhoz elengedhetetlen.

Amit ezért cserébe cégünk nyújt:

  • Pénzügyi területen is kimagaslónak számító jövedelem
  • Vezetői prémiumok
  • Vezetői jutalékkülönbözet
  • Vezetői továbbképzések
  • Vezetői meetingek
  • Elismerés
  • Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség

Egyéb információ:

  • Munkába állás időpontja: azonnal
  • Munkavégzés helye: Tolna megye, Paks, Szekszárd, illetve környéke
  • Munkaidő: Rugalmas, hétfőtől vasárnapig, akár heti 10-12 óra ráfordítással

Remélem felkeltettem az érdeklődésed, viszont kérlek, figyelmesen olvasd el a feltételeket, és csak akkor jelentkezz, ha komolyan szeretnél dolgozni, valamint megfelelsz a fenti kritériumoknak! Szívesen adok Neked is egy esélyt, de feleslegesen ne raboljuk egymás idejét!

Ha még ezek után is szimpatikusnak tűnik az álláslehetőség, akkor várom jelentkezésed, pénzügyi tanácsadó/pénzügyi Vezető megjelöléssel!

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ügyféligények felmérése
  • Pénzügyi elemzés elvégzése
  • Számítógépes kiértékelés
  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások

  •  Minimum érettségi
  •  Főiskolai, egyetemi végzettség előny, de nem elvárás
  •  Jó kommunikációs készség
  •  Üzleti megjelenés
  •  Precíz és pontos munkavégzés

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MNB hatósági tanusítvány
  • Német, angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  •  Magas jövedelem
  •  Továbbképzések
  •  Karrier / Előrelépési lehetőségek
  •  Csapatépítő tréningek
  •  Szabad időbeosztás
  •  Exkluzív utazások

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!