Gépkezelő, rakodómunkás álláslehetőség Pakson

Keresünk gépkezelő, rakodómunkás (kikötői fizikai munka) munkakör betöltésére munkatársat.

Fényképes önéletrajz megküldése a "Jelentkezem" gombra kattintva  2019.08.31-ig.

Feladatok

  • Ömlesztett és darabáru rakodógépekkel történő mozgatása
  • Rakodógépek kezelése, tisztán tartása, karbantartása
  • A cég telephelyein fizikai munkavégzés
  • Ömlesztett áru csomagolása (zsákolás)
  • Karbantartási, tisztaság fenntartási munkálatok

Elvárások

  • Gépkezelői OKJ végzettség (min. földmunkagép kategóriában)
  • Gépkezelői jogosítvány
  • Csapatmunkára alkalmas személyiség
  • Megfelelő, ápolt megjelenés
  • Fizikai teherbírás

Előnyök

  • Lakhely Paks vagy 20 km-es vonzáskörzetében
  • Gépkezelői OKJ végzettség (targonca; emelőgép kivéve targonca kategóriákban)

Amit kínálunk

  •  Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Megbízható bérezés
  • Cafeteria
  • Pakstól eltérő lakhely esetén km térítés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott