Gazdasági vezető kollégát keresünk Pakson

Barta Autó 2000 Kft.
Paks
2019. 03. 13.

A Barat Cégcsoport 1990, óta működő autós vállalategyüttes.

Jelentős szerepet játszik a közép-európai autókereskedelemben, nemzetközi piacokon határozottan jelen van.

Ausztriai autós leányvállalatot üzemeltet.

Feladatok

  • Pénzügyi, számviteli vagy banki végzettség
  • Vezetői tapasztalat és vezetői látásmód
  • Idegen nyelvű tudás; német vagy angol

Elvárások

  • "B" kategóriás jogosítvány elengedhetetlen
  • Office programok magas szintű használata
  • Könyvelő illetve számlázó programok használatának gyors elsajátítása

Amit kínálunk

  • Remek karrierlehetőség, új kihívásokra, nemzetközi szintű munkakapcsolatokra.
  • Munkatársak irányítása az eredmény eléréséhez és a munkaszervezési kérdések is feladatát képzik. Eredményorientáltág és a felelősségvállaló attitűd fontos szempont a munka elvégzése során.
  • Döntéshozatali képességre szükség lesz; a vezetőségi vélemény figyelembe vételével.
  • A munkavégzés központja Paks, Tolna megye azonban a cégcsoport további cégeinek látogatása: főkét Szekszárd valamint Bécs és a főváros is gyakori rendszerességgel

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos