Egyéb munkalehetőségek

Gépkezelő (keverőmestert) kollégát keresünk Paksra

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Paks
2018. 09. 07. 15:43

Gépkezelő (Keverőmester) Paks

A Duna-Dráva Cement Kft.: https://www.duna-drava.hu/hu/gepkezelo-paks Betonüzemébe, Paksra Gépkezelőt (keverőmestert) keresünk.

Az alábbi főbb feladatok várnak az új munkatársra:

  • Alapanyagok előkészítése, mozgatása – gumikerekes homlokrakodóval – a betonüzemben történő felhasználáshoz
  • Automata adagológépek üzemeltetése, tisztántartása
  • Betongyártás folyamatában közreműködés
  • Frissbeton kiadás

Az ideális jelölt:

  • Gépkezelői tapasztalattal rendelkezik,
  • Rugalmas, nagy munkabírású

Nagyobb eséllyel pályázik az állásra ha:

  • Rakodógép kezelői jogosítványa van
  • Nehézgépkezelő OKJ-s bizonyítványa van
  • Villanyszerelői vagy gépszerelő végzettséggel rendelkezik

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül, a termelt betonmennyiség alapján mozgóbér
  • Cafeteria, év végi jutalom
  • Utazási hozzájárulás (bérletek 86%-a, vagy saját gépjármű esetén 15Ft/km)
  • Ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Céges finanszírozású képzések
  • Munkaruha, védőruha biztosítás
  • Hosszú távú munkalehetőség

magyar nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével, bérigény megjelölésével, a palyazat@duna-drava.hu e-mail címre

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése